Sobilik georadar iga projekti jaoks

21. jaan. 2020 | Uudised, Tooted

Georadar OÜ-l on Rootsi ettevõtte ImpulserRadar AB  seadmete ainumüügiõigus Eestis. ImpulseRadar on innovaatiline ettevõte, kes kasutab tootearenduses tipptehnoloogilisi lahendusi. Eelmisel aastal valiti ImpulseRadar Põhja-Rootsi üheks kiiremini kasvavaks ettevõtteks.

Kõik meie müüdavad georadarid kasutavad uusimat Real-Time Sampling (RTS) tehnoloogiat. See võimaldab võrreldes tavaliste georadaritega koguda andmeid kiiremini ja parema kvaliteediga. Meie poolt müüdavate georadarite valik on lai ja see võimaldab leida igale valdkonnale sobiva seadme.

PinPointR on meie kõige uuem georadar, mis on välja töötatud spetsiaalselt maa-aluste tehnovõrkude tuvastamiseks ja kaardistamiseks. PintPointR on kahe kesksagedusega: 400 ja 800 MHz, mis võimaldab tuvastada ja kaardistada nii maapinna lähedal olevaid väiksemaid objekte kui ka sügaval olevaid suuremaid objekte. Kuigi PinPointR on mõeldud ennekõike maa-aluste tehnovõrkude kiireks tuvastamiseks, on ta sobilik tööriist ka kõigi teiste valdkondade jaoks. PinPointR on kompaktne seade, mis on saadaval käru versioonina.

CrossOveri tooteperekond on tänu modulaarsusele väga laia kasutusvõimalusega. Need on ühekanalilised  ja kahesageduslikud georadarid, mida saab kasutada nii lükatava käru kui järelveetava seadmena. Saab valida kolme erineva kahe sagedusega antenni vahel: 70/300 MHz, 170/600 MHz ja 400/800 MHz. Kõigil CrossOver seadmetel on sisse ehitatud DGPS ning lisaks saab ühendada RTK GNSS seadme, et tagada radariandmete reaalajas sidumine positsioneerimisandmetega.

Raptor on kõrgresolutsiooniga 3D georadar. See on integreeritud seade, millel on palju saatja- ja vastuvõtja antenne seatud üheks antennimassiiviks. Antennikanalite vahe on 4 – 8 cm sõltuvalt konfiguratsioonist. Tänu sellele on võimalik koguda väga kõrge resolutsiooniga andmeid. Saadaval on skaneerimise lahendused kahe enimkasutatava Raptori seadistuse jaoks: lükataval kärul (90 cm) ja sõidukil (180 cm). Soovi korral on võimalik tellida ka 4 – 30 kanaliga erilahendusi kliendile sobivas suuruses ning seadistusega. Raptorile on võimalik valida kas 400 MHz või 800 MHz sagedusega antennimassiiv.

Kõigil meie poolt müüdud georadaritel on 2-aastane garantii ning eluaegne tootetugi. Georadari ostjad saavad meie poolt tasuta tootekoolituse.

Kõikide georadaritega saab lähemalt tutvuda meie kodulehel. Teeme ka tooteesitlusi.