CrossOver

Kiire kahe kesksagedusega 2D georadar (GPR)

ImpulseRadari kahesageduslik 2D GPR-lahendus CrossOver põhineb uusimal reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling, RTS) tehnoloogial. CrossOver on tänapäevane, paindlik ja multifunktsionaalne platvorm, mis viib RTS-põhise GPR-i uuele tasemele, võimaldades andmete kogumist kahel põhisagedusribal ning funktsioonide lisamist vastavalt vajadusele.

CrossOver on enam kui lihtsalt kahesageduseline süsteem

RTS-põhised GPR-antennid on juba tõestanud oma paremust võrreldes tavapäraste lahendustega (suurem dünaamiline ulatus, tundlikkus ja läbistussügavus). Tänu neile täiustustele on ühekanalilised RTS-põhised antennid võrreldavad tavaliste kahesageduslike süsteemidega. ImpulseRadari kahesageduseline RTS-põhine CrossOver viib täiustused järgmisele tasemele, võimaldades tõsta skannimise kiirust ja kvaliteeti. Profiilid ulatuvad sügavale ning on visualiseeritavad maksimaalse lahutuse, selguse ja kvaliteediga, mis aitab huvipunkte täpsemalt valida.

Omadused

  • kaks kesksagedust
  • paindlik andmesalvestus ja juhtimine – nutitelefonist/tahvelarvutist (Androidi rakendusega)
  • WiFi – juhtmevaba andmeedastus nutitelefoni/tahvelarvuti vahendusel (Androidi rakendusega)
  • andmete salvestamine sisemisele MiniSD-kaardile – varundamine/turvalisus
  • integreeritud sisemine GPS
  • välise GNSS-i võimalus
  • aku kestvus 7 tundi
  • skannimiskiiruse piirang puudub

Piiramatu kiirusega andmehõive

CrossOver on kiire ja tuleb hõlpsasti toime iga skannimiskiirusega, nii käsitsi lükkamisel/tõmbamisel kui ka sõidukiga vedamisel. Andmete kvaliteet ja optimaalsed tulemused on igal juhul tagatud.

Asukohamääramise täpsus

CrossOver sünkroonib kõik kogutud radariandmed vastavate GNSS-koordinaatidega, mida kogutakse ainulaadse kahest GNSS-antennist koosneva süsteemiga. Saadavad asukohaandmed on väga usaldusväärsed täpsusega 1 millisekund.

CrossOver CO4080 antenn

CO4080 on esimene CrossOveri antennidest, mis võimaldavad teha uuringuid kiiremini ja täpsemalt. Sellel on kaks kanalit ülilaiade sagedusvahemikega kesksageduste 400 MHz ja 800 MHz ümber, mistõttu see sobib mitmesugustesse tavapärastesse GPR-rakendustesse. Ülilaia sagedusvahemikuga kaasneb suurepärane dünaamiline ulatus, levisügavus ning andmete selgus ja kvaliteet.

 
CrossOver CO1760 antenn

CO1760 on teine CrossOveri antennidest, mis võimaldavad teha uuringuid kiiremini ja täpsemalt. Sellel on kaks kanalit ülilaiade sagedusvahemikega kesksageduste 170 MHz ja 600 MHz ümber, mistõttu see sobib mitmesugustesse tavapärastesse GPR-rakendustesse. Ülilaia sagedusvahemikuga kaasneb suurepärane dünaamiline ulatus, levisügavus ning andmete selgus ja kvaliteet.

CE & FCC heakskiiduga

CrossOver CO730 antenn

CO730 on kolmas CrossOveri antennidest, mis võimaldavad teha uuringuid kiiremini ja täpsemalt. Sellel on kaks kanalit ülilaiade sagedusvahemikega kesksageduste 70 MHz ja 300 MHz ümber, mistõttu see sobib ideaalselt suuremat levisügavust nõudvatesse GPR-rakendustesse. Ülilaia sagedusvahemikuga kaasneb suurepärane dünaamiline ulatus, levisügavus ning andmete selgus ja kvaliteet.

 
CrossOveri käru

CrossOveri käru hõlbustab antenni liigutamist suurtel maa-aladel, võimaldamaks 2D GPR-andmete kiiret kogumist. CrossOveri käru on saadaval kahes suuruses: üks sobib antennile CO4080 ja teine veidi suuremale antennile CO1760. Sobiva antenniadapteri kasutamisel mahutab käru CO1760 ka väiksema antenni CO4080. Iga suurusega antenne saab kärule hõlpsasti ja kindlalt paigaldada ning neid ei ole vaja eemaldada ka aku vahetamiseks. Käepide on täielikult kokku liigendatav, et käru võtaks transportimisel või ladustamisel vähem ruumi. Kogu komplekt on hõlpsasti teisaldatav ja kasutamiseks ettevalmistatav mõne minutiga.

Visualiseerimistarkvara CrossPoint

Visualiseerimistarkvara CrossPoint georadariandmete töötlemiseks, tõlgendamiseks ja analüüsimiseks.

CrossPoint pakub praktilist lahendust ühe- või mitmeprofiililiste andmestike haldamiseks, sh tuge andmete integreerimiseks kaartidega, võimaldamaks pinnase hõlpsat kaardistamist.

CrossPoint on peamiselt mõeldud CrossOveri kahekanaliliste antennide toetamiseks, kuid tuleb hästi toime ka Raptori andmefailide ja mõningate teiste tootjate GPR-failivormingutega.

Mugavas kasutajaliideses on efektiivsed tööriistad GPR andmete filtreerimiseks ja töötlemiseks, radariprofiilidel huvipunktide tähistamiseks, markerite visualiseerimiseks võrdluskaartidel ning markerite eksportimiseks geograafiliste koordinaatidena sobivale CAD-/GIS-platvormile.

CrossOveri ühekanalilised versioonid

CrossOver on saadaval ka ühekanalilises versioonis, mis võib sobida neile, kellel pole täielikku kahekanalilist seadistust vaja või kes otsivad piiratud eelarve tõttu soodsamat lahendust.

See versioon annab paindlikul viisil juurdepääsu uusimale GPR-tehnoloogiale. Hiljem võite soovi korral ühekanalilised antennid kahekanalilisteks muuta, aktiveerides vastava litsentsi.

Märkus kanalite aktiveerimise kohta.
Ühekanaliliseks skannimiseks konfigureeritud antenni võib hiljem konfigureerida kahekanaliliseks skannimiseks. CrossOveri antennidele määratud kesksagedused on siiski fikseeritud, nagu kirjas ülaolevates tehnilistes andmetes. Kui soovite lisateavet, võtke meiega  ühendust.