Seadmed ImpulseRadarilt

10. mai 2019 | Uudised, Tooted

Uudsed georadarilahendused pinnase ja objektide kaardistamiseks

Georadarit kasutatakse peamiselt maapinna all olevate objektide kohta info hankimiseks ning geoloogiliste struktuuride ja maa-aluste tehnovõrkude mittekahjustavaks tuvastamiseks ja kaardistamiseks. Georadarit kasutatakse ka rajatiste, näiteks sildade, ehitiste, maanteede ja lennuradade struktuuri uurimiseks. Uuringu sügavus ja detailsus sõltuvad georadarilahenduses kasutatavast sagedusest ning maapinna geoloogilisest iseloomust – selle koostisest ja struktuurist.

Rootsis tegutsev ImpulseRadar on loonud ja tooteks arendanud täisvaliku tänapäevaseid georadarilahendusi, mis on töö kiiruse ja kvaliteedi poolest oma alal parimate hulgas. ImpulseRadari seadmetes kasutatakse uusimat reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling, RTS) tehnoloogiat. Need on kiired, suurepärase ribalaiuse ja dünaamilise ulatusega ning modulaarsed süsteemid – täpselt teie vajadustele kohandatavad. Kiiresti kogutavad kvaliteetsed georadariandmed aitavad optimeerida ressursikasutust ja vältida kulukaid viivitusi töödes.

Georadar OÜ-l on Eestis ImpulseRadari toodete ainumüügiõigus.

 

PinPointR

Tehnovõrgulokaator maa-aluste tehnovõrkude tuvastamiseks, vältimiseks ja kaardistamiseks

Eriotstarbeline PinPointR töötati välja operatiivsuse ja töökiiruse maksimeerimiseks. Selles on kasutusel ImpulseRadari uudne ülihead ribalaiust, kiirust ja lahutusvõimet pakkuv reaalajalise diskreetimisega (Realt Time Sampling, RTS) kahekanaliline antennitehnoloogia. Seadet juhitakse mugavas Androidi kasutajaliideses.

CrossOver

Kiire kahe kesksagedusega 2D georadar (GPR)

ImpulseRadari kahesageduslik 2D GPR-lahendus CrossOver põhineb uusimal reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling, RTS) tehnoloogial. CrossOver on tänapäevane, paindlik ja multifunktsionaalne platvorm, mis viib RTS-põhise GPR-i uuele tasemele, võimaldades andmete kogumist kahel põhisagedusribal ning funktsioonide lisamist vastavalt vajadusele. Loe lisaks…


Raptor

Kiire mitmekanaliline 3D GPR-antennilahendus

ImpulseRadari GPR-antennilahendus Raptor koosneb eraldiseisvast saatja antennist ja vastuvõtja antennist, mis koos moodustavad kohandatava komplektse radarisüsteemi ja põhineb uusimal reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling, RTS) tehnoloogial.