Sõlmisime koostöölepingu ImpulseRadariga

28. juuni 2019 | Uudised

Georadar OÜ-l on ImpulserRadar-i  seadmete ainumüügiõigus Eestis.

ImpulseRadar on Rootsis tegutsev ettevõte, mis kombineerib oma suuri kogemusi uusima tehnoloogiaga, et luua kasutajasõbralikke georadareid. ImpulseRadari kollektiivil on kokku 130 aastat valdkonnakogemust ning nad on oluliselt panustanud uute georadarilahenduste turule toomisesse ja selle efektiivse mittekahjustava uuringutehnoloogia rakendamise arenguhüpetesse. Innovaatilise ettevõttena on ImpulseRadar loonud ja tooteks arendanud täisvaliku tänapäevaseid georadarilahendusi, mis on töö kiiruse ja kvaliteedi poolest oma alal parimate hulgas.

ImpulseRadari seadmetes kasutatakse uusimat Real-Time Sampling (RTS) tehnoloogiat. Need on kiired, suurepärase ribalaiuse ja dünaamilise ulatusega ning modulaarsed süsteemid – täpselt teie vajadustele kohandatavad. Kiiresti kogutavad kvaliteetsed georadariandmed aitavad optimeerida ressursikasutust ja vältida kulukaid viivitusi töödes.

Georadar OÜ tegevjuht Olav Harjo selgitab: „Usume, et georadari turg Eestis kasvab järgnevatel aastatel, kuna ehitussektoris on kasvav vajadus efektiivsust tõsta. Selgitasime mitu aastat väldanud testimiste kaudu välja maailma parimad seadmed ja valisime partneriks ImpulseRadari. ImpulseRadar-i näol on tegemist meile sobiva koostööpartneriga, kellel on kaasaegseim tehnoloogia ja Eesti turu vajadustele vastavad tooted.“

ImpulseRadari seadmete valikuga tutvumiseks võta meiega ühendust.