Seadmed

Georadarit kasutatakse peamiselt maapinna all olevate objektide kohta info hankimiseks ning geoloogiliste struktuuride ja maa-aluste tehnovõrkude mittekahjustavaks tuvastamiseks ja kaardistamiseks. Georadarit kasutatakse ka rajatiste, näiteks sildade, ehitiste, maanteede ja lennuradade struktuuri uurimiseks. Uuringu sügavus ja detailsus sõltuvad georadarilahenduses kasutatavast sagedusest ning maapinna geoloogilisest iseloomust – selle koostisest ja struktuurist.

Georadar OÜ-l on Eestis ImpulseRadari toodete ainumüügiõigus.

ImpulseRadar on Rootsis tegutsev ettevõte, mis kombineerib ulatuslikke kogemusi uusima tehnoloogiaga, et luua kasutajasõbralikke georadariseadmeid. ImpulseRadari kollektiivil on kokku 130 aastat valdkonnakogemust ning nad on oluliselt panustanud uute georadarilahenduste turule toomisesse ja selle efektiivse mittekahjustava uuringutehnoloogia rakendamise arenguhüpetesse. Innovaatilise ettevõttena on ImpulseRadar loonud ja tooteks arendanud täisvaliku tänapäevaseid georadarilahendusi, mis on töö kiiruse ja kvaliteedi poolest oma alal parimate hulgas.

ImpulseRadari seadmetes kasutatakse uusimat reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling, RTS) tehnoloogiat. Need on kiired, suurepärase ribalaiuse ja dünaamilise ulatusega ning modulaarsed süsteemid – täpselt teie vajadustele kohandatavad. Kiiresti kogutavad kvaliteetsed georadariandmed aitavad optimeerida ressursikasutust ja vältida kulukaid viivitusi töödes.

Vaata tooteid siit.