Georadari tehnoloogias toimub pidev innovatsioon. Igal aastal täiustatakse nii seadmeid kui ka tarkvara. 2020. aastal toimusid suuremad arengud kõrgresolutsiooniga antennimassiiviga 3D radarite turul.
IDS GeoRadar (Itaalia)
IDS tõi turule kompaktse, aga samas võimsa 3D radari Stream UP. See on kõrgeresolutsiooniga radar, millel on samaaegselt töös kaks sagedust. 200 MHz võimaldab kaardistada sügavamaid objekte ja 600 MHz annab hea resolutsiooni madalamate ja väiksemate objektide tuvastamiseks.
MALA (Rootsi)
MALA kaasajastas oma antennimassiiviga tooteid ja tõi turule Mira HDR. Uus radar kasutab reaalajalise diskreetimise (Real-Time Sampling) tehnoloogiat, mis on osade radarite juures juba mõnda aega kasutusel olnud. Mira HDR-i antennid on 500 MHz sagedusega. Seadet saab kasutada lükatava käruna või kinnitada mootorsõiduki külge.
3D-RADAR (Norra)
3D-RADAR tõi turule uue DXV antenni, mis on mõeldud sügavamate ja suuremate objektide tuvastamiseks. 3D-RADAR-i georadar on samm-sagedus tehnoloogial, ehk muutuva sagedusega. Uue põlvkonna DXV antenn töötab vahemikus 90MHz – 1000MHz ning tänu sellele suudab tuvastada suuremaid objekte ka 10 meetri sügavuselt.
ImpulseRadar (Rootsi)
ImpulseRadar tõi turule oma kõrgresolutsiooniga antennimassiiviga 3D radari RAPTOR jaoks välja arendatud andmete töötluse tarkvara CONDOR. See tarkvara võimaldab kiiresti ja intuitiivselt töödelda ja interpreteerida Raptoriga kogutud andmeid.