Condor

3D georadari andmete töötlemise,

visualiseerimise ja interpreteerimise tarkvara

Condor on uus ja efektiivne töövahend 3D georadari Raptor andmete töötlemiseks, visualiseerimiseks ja tõlgendamiseks.

 


Condoriga suurendad jõudlust ja kiirendad andmetöötluse protsessi


Kiire ja täpne maa-aluste objektide kuvamine

Raptoriga on andmehõive efektiivne, kuna andmete kogumiseks väljas kulub vähem aega, kui tavalise georadariga. See jätab sulle rohkem aega andmete töötlemiseks. Condor muudab su töö veelgi tõhusamaks, kuna vähendab andmete töötluseks kuluvat aega. See lühendab projektide aega ning lubab sul rohkem ette võtta.

 


Jõuad rohkem ja saad oma äri kasvatada!


Tõhus töökorraldus

 Andmete haldamise tööriist võimaldab lihtsat ja tõhusat andmete organiseerimist. Kasutajal on täielik kontroll erinevate töötlemisetappide vaadete ja väljundite üle. Kihtide haldamise tööriist pakub samasugust intuitiivset võimekust töödeldud andmete tõlgendamisel.

 


Selgete ja praktiliste tööriistadega säästad aega radariandmete töötlusel


Lihtne ja kasutajasõbralik

Tarkvara kasutamiseks ei pea sa olema teadlane ega suurte kogemustega spetsialist, kuna see on intuitiivne, selge ja piisava funktsionaalsusega.
 


Sinu vajadustele vastav kasutajakogemus


Raptori ja Condori kombinatsioon vabastab kasutaja paljudest ebamäärasustest, millega peab silmitsi seisma lihtsamate 2D georadarite, aga ka mitmete tavapäraste 3D GPR-süsteemide kasutamisel.

Raptori kiire ja kõrgresolutsiooniga andmehõive võimekus koos Condori andmete haldamise ja töötlemise võimalustega, võimaldavad tõhusat maa-aluste objektide vaatlust igast suunast.

See kindlustab usaldusväärse interpreteerimise, mille põhjal saab teha teadlikke otsuseid.

Raptori andmete töötlemiseks loodud

Condor on loodud spetsiaalselt Raptori andmefailide laadimiseks, importimiseks, töötlemiseks ja haldamiseks. Seega kulutad vähem aega kohandamistele ja sätete seadmisele ning rohkem aega töö tegemisele.

 


Tootlikkuse kasv > 30%


Kaasaegne Windows tarkvara (64-bitine)

Võrdluses 32-bitise protsessoriga pääseb 64-bitine protsessor ligi neli miljardit korda suuremale füüsilise mälu mahule. Condori disainilahenduste arhitektuur on kohandatud 64-bitistele opsüsteemidele, mis tähendab reaalset hüpet võimsuses ilma jõudlusprobleemideta.

 


Kiirem ja tõhusam andmetöötlus