TÖÖPAKKUMINE GEODEEDILE

12. mai 2019 | Tööpakkumine

Georadar OÜ on georadari kompetentsikeskus Eestis. Oleme noor ja innovatiivne ettevõte kiiresti arenevas valdkonnas. Meie eesmärk on olla valdkonna liider ja suunanäitaja. Pakume oma klientidele seadmeid, korraldame koolitusi ning teostame georadari projekte erinevates valdkondades.

Pakume Sulle võimalust töötada arenevas meeskonnas ja anda oma panus huvitavates projektides. Sind on ootamas paindlikud töötingimused ning professionaalne meeskond, kes aitab saavutada parimaid tulemusi. Saad olla uue valdkonna arengu juures ning esimeste spetsialistide seas Eestis.

Otsime GEODEETI

Tööülesanded

  • Geodeetilise üldskeemi kokkupanek georadari uuringuks
  • Georadari positsioneerimine välitöödel
  • Topo-geodeetilised välitööd
  • Andmete järeltöötlus ja koondplaani koostamine
  • Osalemine koolituste läbiviimisel ja erinevates projektides

Nõudmised kandidaadile

  • Positiivne suhtumine ja huvi areneva valdkonna vastu
  • Algatusvõime, loovus ja suhtlemisoskus
  • Erialane kõrgharidus ja kutsekvalifikatsioon
  • Tehniliste jooniste ja projektide lugemise oskus
  • AutoCad, Civil3D, GIS programmide kasutamise oskus
  • Eesti keele ja inglise keele oskus heal tasemel

Kasuks tulevad

  • Teadmised geofüüsikast
  • Teadmised elektromagnetlainetest
  • Teadmised tehnovõrkudest

Meie pakume Sulle

  • Erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal
  • Vastutusrikast ning põnevat tööd
  • Paindlikku tööaega
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust saada üheks esimeseks georadari spetsialistiks Eestis

Kandideerimine

  • Palun saada elulookirjeldus (CV) ja motiveeritud avaldus e-posti aadressil info@georadar.ee
  • Lisainfo 5035232, Olav Harjo

Tööle asumise aeg: kohe